AZ | EN | RU



Azərbaycanın bütün yığmalarının baş məşqçiləri təsdiqləndi - SİYAHI
08 fevral 2013   19:33

2013-cü il üçün Azərbaycanın yığma komandalarının məşqçilər şurasının siyahısı təsdiqlənib. Bu haqda Gənclər və İdman Nazirliyinin idman şöbəsinin müdiri Mirkamil Rəhimov məlumat verib.

2013-cü il üçün Azərbaycanın yığma komandalarının məşqçilər:

AĞIR ATLETİKA
1. Baş məşqçi (böyüklər və gənclər) Zlatan Vasilyev Vanev
2. Baş məşqçi (yeniyetmələr) Paşayev Nizami Xanəli oğlu
3. Məşqçi Nəbiyev Xannar Mürsəl oğlu

AKROBATİKA  GİMNASTİKASI
1. Baş məşqçi Qurbanova İradə Əmiraslanovna
2. Məşqçi Abdullayeva Lalə Elbrus qızı

ATÇILIQ İDMANI
1. Baş məşqçi Ramazanov Rafiq

 ATLETİKA
  Baş məşqçi Sultanzadə Məhərrəm Elxan oğlu
  Baş məşqçi (ehtiyat və tullanmalar üzrə) İsrafilov Nazim Məhəmmədvəli oğlu
  Məşqçi (sprint üzrə) Əliyev Tofiq Zöhrab oğlu
  Məşqçi (dözümlülük üzrə) Sadıqov Sadıq Kazım oğlu
  Məşqçi (ehtiyat üzrə) Xəlilov Rəhim Həsən oğlu
  Məşqçi (ehtiyat üzrə) Əliyev Elvin Elman oğlu

AŞİHARA KAYKAN KARATE
1. Məşqçi Bağırov Maarif Müseyib oğlu

AVARÇƏKMƏ
1. Məşqçi (kayak-kanoe qayıqlar) Qabor Sabo
2. Məşqçi (kayak-kanoe qayıqlar) Dudnik Anatoli
3. Məşqçi (kayak-kanoe qayıqlar) Cəfərov İsfəndiyar
4. Məşqçi (kayak-kanoe qayıqlar) Sablin Dmitri
5. Məşqçi (Akademik qayıqlar) Stoyeva Yuliana
6. Məşqçi (Akademik qayıqlar) Ağalarov İlqar
7. Məşqçi (Akademik qayıqlar) Tağıyev İlqar

AYKİDO
1. Baş məşqçi Ələsgərov Fərhad Qulam oğlu
2. Məşqçi (böyüklər) Əliyev Nazim Şahab oğlu
3. Məşqçi (yeniyetmələr) Əliyev Ayxan Xudan oğlu

BADMİNTON
1. Baş məşqçi Məmmədəliyev Ceyhun Ənvər oğlu
2. Məşqçi Əlizadə Cavanşir Məmməd oğlu
3. Məşqçi Məmmədov Lado Mahmud oğlu

BASKETBOL
  Baş məşqçi (kişilər) Əliyev elxan İzzət oğlu
  Məşqçi Yusubov Elşən Məmməd oğlu
  Baş məşqçi (qadınlar) Slojenitsina Tatyana Petrovna

BƏDİİ GİMNASTİKA
1. Baş məşqçi Vasilyeva Mariana Totevna
3. Məşqçi Kuyumciyeva Yasena Stefanovna
5. Məşqçi Bulanova Natalya Yevgenyevna
6. Məşqçi Hüseynova Vəfa Fəyaz qızı
8. Xoreoqraf Mişina Leyli Aleksandrovna

BİLYARD
1. Baş məşqçi (kişilər) Ələsgərov Firudin Cəbrayıl oğlu
2. Baş məşqçi (yeniyetmələr) Əliyev Şəmsi-Azadi Əlikişi oğlu

BODİBİLDİNQ
1. Baş məşqçi Bünyatalıyev Rauf Əliheydər oğlu

BOKS
1. Baş məşqçi (kişilər) Abdullayev Nəriman Sadıq oğlu
2. Məşqçi (kişilər) Zolotaryov Vladimir
3. Baş məşqçi (gənclər) Əlimzanov Şamil Əhmədcan oğlu
4. Məşqçi (gənclər) Tağıyev Vidadi
5. Məşqçi (gənclər) Talıbov Natiq
6. Baş məşqçi (yeniyetmələr) Məmmədov Rasim Sahib oğlu
7. Məşqçi (yeniyetmələr) Məmmədov Təvəkkül Baba oğlu
8. Məşqçi (yeniyetmələr) Bağırov Hüseyn
9. Məşqçi (yeniyetmələr) Rzayev Elbrus

Boulinq
1. Baş məşqçi İsxakov Maxmut
2. Məşqçi İsmayılov Şəhriyar Bəxtiyar oğlu
3. Məşqçi Feyzullayev Elxan

Budo döyüş növləri
1. Baş məşqçi (böyüklər) Rəfiyev Faiq Əltağı oğlu
2. Baş məşqçi (gənclər) Balayev Əlimusa Fətiağa oğlu
3. Baş məşqçi (qadınlar) Cəfərova Sehradə İbrahim qızı

CİU-CİTSU
1. Baş məşqçi (böyüklər) Seyidov Tehran Mir-Əli oğlu
2. Baş məşqçi (gənclər) Seyidov Ruslan Mir-Əli oğlu

Coriyo kunq fu
1. Baş məşqçi Mahmudzadə Davud Hüseynəli oğlu

CÜDO
1. Baş məşqçi Zayzenbaxer Peter
2. Böyük məşqçi (kişilər) Məmmədov Fərhad Nizami oğlu
3. Məşqçi (kişilər) Şıxəliyev Azər Şahmar oğlu
4. Böyük məşqçi (gənclər) Hacıəhmədov Hacıağa Səməd oğlu
5. Məşqçi (gənclər) Əzizov Mehman Akif oğlu
6. Böyük məşqçi (yeniyetmələr) Məmmədov Rəşad Nizami oğlu
7. Məşqçi (yeniyetmələr) Həsənov Rəşad Rəhim oğlu
8. Böyük məşqçi Dərvişov Əli İsa oğlu
9. Məşqçi İsmayılov Elçin Mehdi oğlu
10. Böyük məşqçi (qadınlar) Şahbanov İbadulla Şamsuddinoviç
11. Məşqçi (qadınlar) Hüseynov Fariz Adil oğlu
12. Regionlar üzrə məşqçi Axundzadə Ağayar Əbdülrəhim oğlu

ÇOXMÜBARİZƏLİ İDMAN DÖYÜŞ NÖVLƏRİ
1. Baş məşqçi Muradov Vüqar Nurəddin oğlu

DAMA
1. Baş məşqçi Muşailov Boris Yuryeviç
2. Məşqçi Nurullayev Akif Sevdim oğlu
3. Məşqçi Xasayev Eldar Hacı oğlu
4. Məşqçi Ağalarov Ağasadıx Maxmud oğlu

DAYDO-DCUKU-KUDO
1. Baş məşqçi Mustafayev Yuri Eduardoviç
2. Məşqçi Aruslanov Ramil Faridoviç
3. Məşqçi Mövsümzadə Nazim Gülağa oğlu

ƏNƏNƏVİ KARATE-DO
1. Baş məşqçi Hətəmov Əhməd Süleyman oğlu

Futbol
1. Baş məşqçi “A” milli Foqts Berti
2. Baş məşqçi U-21 Lippert Bernhard
3. Baş məşqçi U-19 Əsədov Arif
4. Baş məşqçi U-17 (oğlanlar) Adam Nikolay
5. Baş məşqçi U-16 Kərimov Aslan
6. Baş məşqçi U-15 Həsənov Təbriz

GÜLLƏ ATICILIĞI
1. Baş məşqçi Aşumova İradə Süleyman qızı
2. Məşqçi (tüfəng üzrə) Stepanova Olqa Arkadyevna

HAPKİ DO
1. Baş məşqçi Məmmədli Süleyman
2. Baş məşqçi (gənclər) Hüseynov Müşfiq

HƏNDBOL
1. Baş məşqçi (qadınlar) Şabanova Rəfiqə Mahmudovna
2. Məşqçi (qadınlar) Ruvinskiy Konstantin Borisoviç
3. Məşqçi (1996-97-ci il təv.gənc qızlar) Namaliyeva Yelena Vladimirovna
4. Məşqçi (1996-97-ci il təv.gənc qızlar) Korotki Vladimir Afanasyeviç
5. Baş məşqçi (kişilər) Abdullayev Hikmət İsmayıl oğlu
6. Məşqçi (kişilər) Hüseynov Rəşad Nizami oğlu
7. Məşqçi (kişilər) Fərəcov Eldar Firuddin oğlu
8. Məşqçi (1996-97-ci il təv.gənc oğlanlar) Leksutov İqor Pavloviç
9. Məşqçi (1996-97-ci il təv.gənc oğlanlar) Əliyev Habil Novruz oğlu

İDMAN GİMNASTİKASI
  Baş məşqçi Əliyev Rza Səfər oğlu
  Məşqçi Rayna Arnold
  Məşqçi Yarmovski Anatoli Qriqoriyeviç

İDMAN rəqsləri 
1. Baş məşqçi Təhməzova Dinarə
2. Məşqçi Çernova Tatyana Vladimirovna

KAMANDAN OXATMA
1. Baş məşqçi Qospodinov Sergey Anatoliyeviç
2. Baş məşqçinin köməkçisi Fazilov Natiq Aydın oğlu

KAPOEYRA
1. Baş məşqçi Əliyev Alim Əmirəli oğlu
2. Məşqçi İsayev Etibar Möhübbət oğlu

KİKBOKSİNQ
1. Baş məşqçi Eyvazov Çingiz Abuzər oğlu

KONTAKT KARATE
1. Baş məşqçi Mehdiyev Şikar Eldar oğlu
2. Məşqçi Əşrəfov Rauf Cəmaləddin oğlu
3. Məşqçi Eyvazov Elvin Yusif oğlu

Kosiki karate-do
1. Baş məşqçi Berzigiyarov Talıb Qulam oğlu

KYOKUŞİN KARATE 
1. Baş məşqçi Rüstəmov Allahverdi Ağəmməd oğlu
2. Baş məşqçi (gənclər) Malikov Mübariz

KYOKUŞİNKAYKAN KONTAKT KARATE
1. Baş məşqçi Mahmudov Şaqzim Teymur oğlu
2. Məşqçi Feyziyev Xəyal Arazxan oğlu

KUNQ - FU
1. Baş məşqçi Allahverdiyev Ramil Fazil oğlu

QALAQAPI QO
1. Baş məşqçi Tahirbəyov Bahadur Bayram oğlu
2. Məşqçi Əliyev Elçin Həsənxan oğlu
3. Məşqçi Mustafabəyli Bəhran Nütvəli oğlu
4. Məşqçi Səmədov Yadigar Babakişi oğlu
5. Məşqçi Yolçuyev Sabir Bayram oğlu

QILINCOYNATMA
1. Baş məşqçi - baş məşqçi sablya üzrə (qadınlar) Vəliyev Fikrət Həsən oğlu
2. Baş məşqçi - şpaqa üzrə (kişilər) Quliyev Sudef Barat oğlu
3. Baş məşqçi - şpaqa üzrə (qadınlar) Şahmuradov Fərhad Murad oğlu
4. Məşqçi  (rapira) Məlikov Asəf Adil oğlu
5. Məşqçi - sablya üzrə (kişilər) Səfərov Cahangir Azad oğlu
6. Məşqçi - sablya üzrə (oğlanlar) Əhmədov Hacıbala
7. Məşqçi - sablya üzrə (qızlar) Əhmədov Elxan
8. Məşqçi - şpaqa üzrə (oğlanlar) Rəhimov İslam Rafiq oğlu
9. Məşqçi - şpaqa üzrə (qızlar) Aqafonov Oleq

QOCYU-RYU OKİNAVA KARATE-DO VƏ KOBUDO
1. Baş məşqçi Allahverdiyev Tarverdi Əflan oğlu

QOL GÜLƏŞİ
1. Baş məşqçi Bəxtiyarov Zurab Misirxan oğlu
2. Baş məşqçi (gənclər) Məmmədov Saleh Əmirsultan oğlu

Milli karate
1. Baş məşqçi - baş məşqçi (kumite) Hətəmov Rəhman Süleyman oğlu
2. Baş məşqçi (kata) Ayvazov Vahid Ayvaz oğlu
3. Böyük məşqçi (gənclər 16-17 yaş) Xudaverdiyev Şahin Rəşid oğlu
4. Böyük məşqçi (gənclər 18-20 yaş) Ağayev Rafael Mahir oğlu
5. Böyük məşqçi (yeniyetmələr 14-15 yaş) Allahverdiyev Anar Allahverdi oğlu
6. Böyük məşqçi (uşaqlar 12-13 yaş) Cəfərov Yusif Alış oğlu

Milli idman növləri
  Baş məşqçi (zorxana və pəhləvan güləşi) Qurbanov Xanlar Kazım oğlu
  Məşqçi Seyed Hadi Ərəbi
  Baş məşqçi (milli güləş) Qurbanov Ağa-Yusif Kazım oğlu
  Böyük məşqçi (gənclər) Cəfərov Ayaz Azad oğlu
  Məşqçi Qurbanov Seymur Əlipənah oğlu
  Məşqçi Ağayev Mizami Mirzə oğlu

MOTOSİKLET İDMANI
1. Məşqçi Abbasov Nəsimi Əhmədağa oğlu
2. Məşqçi Əhmədov Vaqif Cankişi oğlu

muay-tay
1. Baş məşqçi Həsənsoy Azər Kamal oğlu
2. Baş məşqçi (gənclər) Abbasəliyev Rəhim

OTÜSTÜ HOKKEY
1. Baş məşqçi (qadınlar) Paşayev Adil Hacı oğlu
2. Məşqçi (qadınlar) Mirzəyev Ceyhun Rasim oğlu
3. Baş məşqçi (kişilər) Hüseynov Saleh Zeynal oğlu
4. Məşqçi (kişilər) Şahbazov Fərid Nazim oğlu

PANKRATİON QRAPPLİNQ VƏ MMA
1. Baş məşqçi (kişilər) Əsgərov Dülgər Namaz oğlu
2. Baş məşqçi (gənclər) Əfəndiyev Ruslan Şakir oğlu
3. Baş məşqçi (yeniyetmələr) Quluyev Vilayət Abış oğlu

POVERLİFTİNQ
1. Baş məşqçi (kişilər) Babayev Qadir Kavı oğlu
2. Baş məşqçi (gənclər) Bayramov Şəmsi Əli oğlu
3. Baş məşqçi (qadınlar) İbrahimov İbrahim Hüseynağa oğlu

SAMBO
1. Baş məşqçi Abdullayev Yaqub Bəkir oğlu
2. Məşqçi Əhmədov Natiq Hacı oğlu

SƏRBƏST GÜLƏŞ
1. Baş məşqçi (böyüklər) Absaidov Saypulla Atavoviç
2. Böyük məşqçi (böyüklər) Umudov Firdovsi Qəmnalı oğlu
3. Məşqçi (böyüklər) Əsgərov Elman Nadir oğlu
4. Böyük məşqçi (gənclər) Abdullayev Arif Yadulla oğlu
5. Məşqçi (gənclər) Umudov Rövşən Ağahüseyn oğlu
6. Məşqçi (gənclər) Əlicanov Nazim Nəzir oğlu
7. Böyük məşqçi (yeniyetmələr) Novruzov Əsgərxan Qurban oğlu
8. Məşqçi (yeniyetmələr) Məmmədov Vahid Şərafəddin oğlu
9. Məşqçi (yeniyetmələr) Hacıyev Rövşən Ənvbər oğlu
10. Böyük məşqçi (kiçik yaşlı yeniyetmələr) Quliyev Namiq Arif oğlu
11. Məşqçi (kiçik yaşlı yeniyetmələr) Məmmədov Səməd
12. Məşqçi (kiçik yaşlı yeniyetmələr) Allahverdiyev Elşad Əhəd oğlu
13. Baş məşqçi (qadınlar) Məmmədov Yaqub Əkbər oğlu
14. Böyük məşqçi (qadınlar) Konorev Konstantin
15. Məşqçi (qadınlar) Ağayev Aslan Loğman oğlu
16. Məşqçi (qadınlar) Nəcəfov Mehman Ağa-Əli oğlu
17. Böyük məşqçi (gənc qızlar) Məmmədyarov Həsrət Tacı oğlu
18. Məşqçi (gənc qızlar) Fərmanov Arif Mürşüd oğlu
19. Məşqçi (gənc qızlar) Eldarov Sirajdin Xangireeviç
20. Böyük məşqçi (yeniyetmə qızlar) Süleymanov Rövşən Dadaş oğlu
21. Məşqçi (yeniyetmə qızlar) Hüseynov İsaməddin Nəcməddin oğlu
22. Məşqçi (yeniyetmə qızlar) Süleymanova Mətanət Əfraim qızı

Sindo ryu və pençak silat
1. Baş məşqçi Hünbətov Abbas Balı oğlu

STEND ATICILIĞI
  Baş məşqçi Cəfərov Hafiz Yusif oğlu
  Məşqçi (kişilər və qadınlar) dairəvi stend Cəfərov Emin Hafiz oğlu
  Məşqçi (gənclər) dairəvi stend Axundov Pərviz Ramiz oğlu
  Məşqçi (kişilər və qadınlar) səngər stendi Cəfərova Liliya Vladimirovna
  Məşqçi (gənclər) səngər stendi Babayev Elçin Bəkir oğlu

SPORTİNQ
1. Baş məşqçi Məmmədov Kamandar Məhəmməd oğlu

STOLÜSTÜ  TENNİS
1. Baş məşqçi Zudov Aleksandr Nikolayeviç
2. Məşqçi İsmayılov Fərhad Polad oğlu
3. Məşqçi Timofeyev Mixail Valeryeviç

sumo
1. Baş məşqçi İsmayılov Rüfət Neymət oğlu

SU POLOSU
1. Baş məşqçi Babayev Azər Məhərrəm oğlu
2. Məşqçi Lepeşinko Vladimir Yuryeviç
3. Məşqçi Dadaşev Oktay Dadaş oğlu
4. Məşqçi Giannouris İoannis

SUYA TULLANMA
1. Baş məşqçi Ağaxanov Bəxtiyar Əli oğlu

ŞAHMAT
1. Baş məşqçi Sideifzadə Fikrət İsrafil oğlu
2. Məşqçi (gənclər-oğlanlar) Həsənov Asif Zahid oğlu
3. Məşqçi (gənclər-qızlar) İbrahimov Rəsul Məmədiyyə oğlu
4. Məşqçi (yeniyetmələr oğlanlar) Allahverdiyev Anar Xanlar oğlu
5. Məşqçi (yeniyetmə qızlar) Abbasov Fərid Xanlar oğlu

Şaolin DÖYÜŞ SƏNƏTİ
1. Baş məşqçi Əliyev Rafiq Haqverdi oğlu

ŞİTO-RYU KARATE-DO
1. Baş məşqçi Əhmədov Qadir Gülağa oğlu

ŞOTOKAN KARATE-DO
1. Baş məşqçi (kişilər) Mehdizadə Elçin Eldar oğlu
2. Baş məşqçi (gənclər) Əliyev Rənad Mahir oğlu

TAEKVONDO
1. Baş məşqçi (böyüklər) İmaməliyev Ələkbər Əbdülbağı oğlu
2. Baş məşqçi (qadınlar) Abdullayev Gündüz Kamil oğlu
3. Baş məşqçi (gənclər) Abdullayev Məmməd Kamil oğlu
4. Baş məşqçi (yeniyetmələr) Zülfüqarov Səbuhi Vahid oğlu
5. Baş məşqçi (para-taekvondo) Tağıyev Əvəz Tofiq oğlu

TENNİS
1. Baş məşqçi Manaflı Yalçın Altay oğlu
2. Məşqçi Quliyev Mahir Ağabəşir oğlu

TAMBLİNQ
1. Baş məşqçi Mustafayev Adil Qurbanəli oğlu

UŞU
1. Baş məşqçi Həsənsoy Azər Kamal oğlu

UNİVERSAL DÖYÜŞ
1. Baş məşqçi Ocaqverdiyev Fəhrad Müslüm oğlu
2. Məşqçi (gənclər) İsmayılov Elşən Rasim oğlu
3. Məşqçi (yeniyetmələr) Məmmədov Kənan Qəzənfər oğlu

ÜZGÜÇÜLÜK
1. Baş məşqçi 
2. Məşqçi Nəsibov Vaqif Orucəli oğlu
3. Məşqçi Həşimov Oleq Qurbanoviç
4. Məşqçi Şahbazov Mahmud Durmuş oğlu
5. Məşqçi Əbdürəhmanov Rəşad Şamil oğlu

VELOSİPED İDMANI
1. Baş məşqçi (trek və şosse) 
2. Böyük məşqçi (U/23, kişilər) Qladçenko Vitaliy Vladimiroviç
3. Böyük məşqçi (şosse - kişilər) Qəhrəmanov Elçin Mərdəli oğlu
4. Böyük məşqçi (şosse - U17, gənclər) Məmmədov Əbülfəz Oktyabroviç

VOLEYBOL
1. Baş məşqçi (qadınlar) Qarayev Faiq Əli oğlu
2. məşqçi (qadınlar) Çervyakov Aleksandr Alekseyeviç
3. Baş məşqçi (gənclər və yeniyetmələr) Əliyev Vüqar Əziz oğlu
4. Məşqçi (gənclər və yeniyetmələr) Həsənova Alla Anatolyevna
5. Baş məşqçi (yeniyetmələr) Çerneykin Vyaçeslav Mixayloviç
6. Məşqçi (yeniyetmələr) Korjova Tatyana Semyonovna
7. Baş məşqçi (kişilər) Kravtsov Yuri Anatolyeviç

VKC NÖVLƏRİ ÜZRƏ KARATE-DO
1. Baş məşqçi (böyüklər) Əmirov Fərhad Mətləb oğlu
2. Baş məşqçi (gənclər) Sadıqov Anar Rabil oğlu

YELKƏN İDMANI
1. Baş məşqçi İzuf Vladislav Georgiyeviç

YUNAN-ROMA GÜLƏŞİ
1. Baş məşqçi (böyüklər) Xeyrabadi Cəmşid
2. Böyük məşqçi (böyüklər) Nasser Nurbaxış
3. Məşqçi (böyüklər) Nezafat Dost Cəfər
4. Böyük məşqçi (gənclər) Şaban Donat Hüseyin
5. Məşqçi (gənclər) Əliyev Akif Əjdər oğlu
6. Məşqçi (gənclər) Əliyev Fuad Əsəd oğlu
7. Böyük məşqçi (yeniyetmələr) Rəcəbov Nurəddin Rəcəb oğlu
8. Məşqçi (yeniyetmələr) Ağayev Rasim Qulam oğlu
9. Məşqçi (yeniyetmələr) Aslanov Vüqar Şamil oğlu
10. Böyük məşqçi (kiçik yaşlı yeniyetmələr) Abdulov İlqar Məhərrəm oğlu
11. Məşqçi (kiçik yaşlı yeniyetmələr) Abbasov Zöhrab Əlisahib oğlu
12. Məşqçi (kiçik yaşlı yeniyetmələr) Cəfərov İslam Əli oğlu

Mənbə: Lent.az



Çap et | e-mail

     

2018-12-06  \"İnter\"in futbolçusu maşınla velosipedçini vurub

2018-12-04  \"Şaxtyor\" - \"Lion\" oyununun yeri dəyişdirildi

2018-12-01  Azərbaycanın daha 5 idmançısında dopinq aşkarlanıb

2018-12-01  Avropa Liqasında turun ən yaxşı futbolçusu bilindi

2018-11-30  \"Qarabağ\" - \"Sportinq\" matçının icmalı - VİDEO

2018-11-29  \"Qarabağ\" \"Sportinq\"ə böyük hesabla uduzaraq qrupda qaldı

2018-11-28  “Avropada ən güclü hücum xətti onlardadı” - Canluici Buffon

2018-11-28  Hansı oyun, hansı kanalda? - TV AFİŞA

2018-11-23  \"Liverpul\"da ayın ən yaxşı oyunçusu

2018-11-15  Superliqa klubuna transfer qadağası

2018-11-15  Avropada ən yaşlı liqa və klub

2018-11-15  \"Azərbaycan Milli Antidopinq Agentliyinin fəaliyyətindən razıyıq\"

2018-11-15  \"Azərbaycana qalib gəlməli idik\" - Maltanın baş məşqçisi

2018-11-08  Səfir və konsulumuz \"Qarabağ\"ın məşqində

2018-11-05  Azərbaycanlı iş adamı Türkiyədə klub aldı

2018-10-28  \"Səbail\" - \"Keşlə\" matçın geniş icmalı - VİDEO

2018-10-22  Hacı Əliyev uduzub, Cəbrayıl Həsənov finalda

2018-10-07  \"Liverpul\"  \"Mançester Siti\" ilə sülh bağladı - VİDEO

2018-10-06  \"Arsenal\"ın futbolçuları ilə şəkli olan pişik satılır - FOTO

2018-10-06  \"Qalatasaray\" yenidən UEFA-nın nəzarəti altına

Bütün xəbərlər
 
Bu gün
02:01  "Qarabağ" son oyunda "Arsenal"a minimal hesabla uduzdu
01:36  "Beşiktaş" məğlub olaraq qrupda qaldı - VİDEO
00:58  Millimizin üzvü üçün bir hissə
00:23  "Beşiktaş" və "Astana" mübarizəni dayandırdı
13 dekabr 2018
20:39  "Yuventus"dan "İnter"ə - rəsmi
20:15  "Ramil Şeydayev daha çox oynamağa layiqdir" - baş məşqçi
19:39  Rusiyada ilin ən yaxşı futbolçusu bəlli oldu
19:18  Ayaz Quliyevin baş məşqçisinə 6 oyunluq cəza
18:54  İlham Əliyev idmançı və məşqçiləri mənzillə mükafatlandırdı
18:26  Tomas Müller hərəkətinə görə üzr istədi
17:15  Ağasəlim Mircavadov fərdi təqaüdə layiq görüldü
16:42  UEFA-dan “Qarabağ”a 1 milyon 140 min avro
16:14  "Sumqayıt" "Neftçi" ilə oyunun hazırlıqlarına başladı
15:40  İlham Əliyev Mircavadovu mükafatlandırdı
15:33  "Çempionlar Liqasının çox gözəl hissəsi başlayır" - Ronaldo
15:08  Çempionlar Liqasında 1/8-in atılacağı püşkün vaxtı açıqlandı
14:51  "Neftçi"nin rəqibləri müəyyənləşdi
14:31  “Fənərbaxça” Koku ilə rəsmi olaraq müqaviləni pozdu 
14:19  UEFA iki klubumuza pul ayırdı
13:57  Elxan Məmmədov millinin baş məşqçisi ilə bağlı görüş keçirdi
11:37  Azərbaycan neçəncidir? - UEFA reytinqi
11:24  ÇL-də həftənin ən yaxşı oyunçusu və qoluna namizədlər
11:15  Hansı oyun, hansı kanalda? - TV AFİŞA
10:57  Qurban Qurbanovdan Reynaldo açıqlaması
Bütün xəbərlər >>>


 TURİZM

Çində dünyada bənzəri olmayan otel tikilir



 MODA

2015-ci ilin rəngi

2013-cü ilin moda rəngi...
2013-cü ilin küçə modası...



 SAĞLAMLIQ

40 yaşından sonra gözəl görünməyin yolları




                                                                                                 

Ana səhifə | Olimpizm | Futbol | Güləş | Boks | Gimnastika | Voleybol | Şahmat | Cüdo | Atletika | Karate | Taekvondo | Digər növlər| e-mail

İdman Turizm Portalı © 2009-2010 Olimpiya.az. Müəllif hüquqları qorunur. Məlumatdan istifadə etdikdə istinad mütləqdir.
Məlumat internet səhifələrində istifadə edildikdə müvafiq keçidin qoyulması mütləqdir.